LG Ultragear 27GQ50F-B 27'' 1ms 165Hz (Hdmı+Display) Amd Freesync Premium Va Panel Fhd Gaming Monitör
9.986,81 TL
Kategori
Marka
LG
Stok Kodu
27GQ50F
Stok Adedi
2 Adet
Fiyat
* 930,35 TL den başlayan taksitlerle!
Adet
Ürün Stoklarımızda Mevcut
LG Ultragear 27GQ50F-B 27" 1ms 165Hz (Hdmı+Display) Amd Freesync Premium Va Panel Fhd Gaming Monitör Özellikleri
Vesa Uyumluluğu Var
Boyutlar 68,4 cm
Ağırlık 3 - 4 kg
Parlaklık (cd/m) 250 cd
Kullanım Amacı Oyun
3D Desteği Yok
Çözünürlük (max) 1920 x 1080
Görüntü Oranı 16:9 (Geniş Ekran)
Dokunmatik Ekran Yok
Sync Teknolojisi FreeSync Premium
HDR Yok
Tepki Süresi 1 ms
Yenileme Hızı (Hz) 165 Hz
Renk Sayısı 16,7 Milyon
Ekran Büyüklüğü (İnç) 27 inç
Kamera Yok
HDMI 2
Dahili Hoparlör Yok
Panel Tipi VA
DisplayPort Var
D-Sub (VGA) Yok
Kavisli Yüzey Yok
Kontrast Oranı (mnt) 3000:1
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
LG Ultragear 27GQ50F-B 27'' 1ms 165Hz (Hdmı+Display) Amd Freesync Premium Va Panel Fhd Gaming Monitör 27GQ50F